Matura Focus

Jaki podręcznik jest najlepszy do nauki angielskiego?

By odpowiedzieć sobie na pytanie zawarte w tytule, warto na początek powiedzieć kilka słów na temat ogólnego sensu nauki języka angielskiego. Dlaczego warto? Przede wszystkim angielski jest znany praktycznie na całym świecie. Jeśli nauczymy nim się umiejętnie posługiwać, nie będziemy mieli najmniejszych problemów z porozumieniem się w większości państw. Jednak to nie wszystko. W dzisiejszych czasach, pracodawcy zwracają coraz większą uwagę na znajomość języka angielskiego u kandydatów na daną posadę. Prawda jest taka, że jest on wymagany nie tylko w zawodach typu tłumacz, lecz nawet zwykły księgowy powinien potrafić władać angielszczyzną przynajmniej na poziomie podstawowym. Wiele ludzi decyduje się na prywatne korepetycje lub też kursy. Potrafią na nie wydać tysiące złoty, a efekty często nie bywają zadowalające. Czy istnieje zatem lepsza alternatywa, która aż tak bardzo nie uszczupli naszego portfela? Są nią repetytoria Matura Focus, które pozwoliły tysiącom ludzi spełnić swoje marzenia o efektywnej nauce angielskiego (https://www.taniaksiazka.pl/t/matura-focus).

Dlaczego warto wybrać Matura Focus?

Wydawnictwo Pearson cieszy się wieloma pozytywnymi opiniami na swój temat. Nie ma się co dziwić. Ich specjalnością są podręcznik o tematyce języka niemieckiego, jak i języka angielskiego, na którym się teraz skupimy. Matura Focus to seria podręczników, która pozwoli na pełne przygotowanie do matury oraz osiągnięcie wysokiego poziomu znajomości angielszczyzny. Poczynając od podręcznika o trudności A2, stopniowo będzie przechodzić do C1, który jest pożądanym stopniem umiejętności posługiwania się językiem angielskim na wielu uczelniach, maturze rozszerzonej czy też w różnych zawodach.

Co znajdziemy w książce?

Matura Focus oferuje uczniom przede wszystkim możliwość elastycznej pracy niskim kosztem. Podręcznik wraz z zeszytem ćwiczeń jesteśmy w stanie nabyć już od kilkudziesięciu złotych, a w zamian otrzymujemy:

  • osiem rozdziałów tematycznych, które skupiają się na każdej umiejętności potrzebnej do egzaminu maturalnego jak i potem komunikacji z innymi ludźmi
  • listę słówek do każdego tematu, dzięki czemu nie musimy już nigdy się martwić o ubogość naszego słownictwa
  • obecność wielu zadań maturalnych, które stanowią idealny trening przez egzamin dojrzałości z języka angielskiego oraz pozwalają sprawdzić nasze umiejętności
  • strategie maturalne, które pomogą nam w poznawaniu schematów zadań maturalnych oraz radzeniu sobie z nimi.

Zacznij naukę angielskiego razem z Matura Focus już teraz i nie pozwól, by inni cię w tym przegonili!

Szkoła zdjęcie utworzone przez freepik - pl.freepik.com